Meist

Teeme usinalt tööd, et pakkuda klientidele parimat ja kvaliteetsemat toodete valikut

Tegutseme edu silmas pidades ja keskendume tulemustele, leides pidevalt uusi viise innovatsiooniks, täiustamiseks ja oma edusammude mõõtmiseks. Kui kliendid meid valivad, siis valivad nad koostööpartneri, kes töötab väsimatult kvaliteedi, ohutuse ja tõhususe saavutamise nimel – meie klientide ja kogu tervishoiutööstuse parema tervise nimel.

Meie ettevõte

Meditsiinitooted.ee on meditsiinitarvete veebipõhine tarnija haiglatele, tervishoiuasutustele, meditsiinitöötajatele, ettevõtetele ja valitsusasutustele. 

Meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid meditsiinitarbeid ning tervise- ja heaolutooteid, et parandada meie klientide elu ja toetada nende isiklikku sõltumatust.

 Oleme 100 protsenti pühendunud sellele, et aidata klientidel valida kvaliteetseid tooteid konkurentsivõimelise hinnaga. Meie klienditeeninduse meeskond on siin, et aidata, olgu see siis tellimuse esitamine või küsimustele vastamine. 

Tekkis huvi? Tee valik e-poes!

Vajate mööblit kliiniku või muu tervishoiuasutuse sisutamiseks või soovite lihtsalt kvaliteetseid tervisetooteid siis palun tutvuge toodetega meie e-poes. Kui ei leia täpselt mida soovite siis saatke palun päring meie e-posti info@meitsiinitooted.ee ja me vastame Teile esimesel võimalusel.

Ostukorv
Scroll to Top